O NAS

Pomiary 3D w przemyśle

Specjalizujemy się w analizach geometrycznych istniejących obiektów, instalacji i mechanizmów przemysłowych. Świadczymy usługi gdzie o sukcesie decyduje wiedza techniczna, doświadczenie oraz obycie w problematyce zarządzania krytycznymi procesami. W naszych usługach wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia pomiarowe (Laser Tracker) używane do niedawna tylko w laboratoriach firm takich jak: BOEING, NASA, AIRBUS, ALSTOM, GE, VOLKSWAGEN.

Nasze główne usługi to:

w drodze
+ 0 km
dokładności
+/- 0 mm
skuteczności
0 %
zakresu pomiarowego
0- 0 m
podczas pracy dbamy o

Bezpieczeństwo

Prace wykonujemy zgodnie z zasadami BHP, pracujemy w ciężkich warunkach przemysłowych (huty, odlewnie, elektrownie) gdzie zachowanie ostrożności i odpowiednie wyposażenie jest bardzo istotną kwestią.
najważniejsza jest

Rzetelność

Chcemy dostarczać rzetelne dane. Wiemy, że w realnych warunkach wynik pomiaru jest tylko pewnym przybliżeniem wartości rzeczywistej. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do warunków w jakich prowadzimy usługi.
ciągły rozwój oraz

Innowacyjność

Realizacja nietypowych i trudnych projektów motywuje nas do ciągłego poszukiwania nowoczesnych rozwiązań w pomiarach geometrii. Bez innowacyjnego podejścia, nie byliśmy w stanie zrealizować większości usług.
zawsze na czas

Punktualność

Wiemy jak ważny jest czas w procesach produkcyjnych. Realizowane projekty często są zależne od planowych postojów w firmach, chcemy być zawsze na czas tak aby klient nie musiał tracić nawet minuty

KIM NIE JESTEŚMY?

NASZE USŁUGI POMIARÓW 3D CZĘSTO SĄ MYLONE Z POMIARAMI GEODEZYJNYMI. NIE JESTEŚMY GEODETAMI I NIE UŻYWAMY TACHIMETRÓW CZY TEODOLITÓW. NASZE POMIARY STOSOWANE SĄ WŁAŚNIE TAM GDZIE KOŃCZĄ SIĘ MOŻLIWOŚCI KLASYCZNEJ GEODEZJI.

co mierzymy?

Mierzymy precyzyjnie wymiary: odległości, kąty, równoległości, położenie w przestrzeni trójwymiarowej, ustawienia poziomu, geometrię maszyn itd. Przykłady: zmierzymy płaskość stołu roboczego prasy, ustawimy równoległości rolek i poziom maszyny rolującej, porównamy czy wymiary obiektu zgadzają się z modelem 3D

jak dokładnie mierzymy?

Grubość włosa to około 0,020-0,050 mm, właśnie w takich skalach wykonujemy nasze pomiary. Przykłady: pomiary ustawienia poziomu z dokładnością do 0,010 mm na 1 metrze. Pomiar detali o rozmiarach np. 10 metrów: dokładność 0,025 mm. Skanowanie precyzyjne do 2,5 metra: dokładność 0,048 mm.
pomiary w trudnych warunkach

gdzie mierzymy?

Pracujemy wszędzie tam gdzie potrzebuje nas klient a zdrowy rozsądek i przepisy BHP nadal na to zezwalają. Głównie są to miejsca powiązane z przemysłem ciężkim i produkcją. Wnętrze pieca odlewniczego gdzie pył i resztki stopionej stali chrzęszczą pod nogami. Zakamarki elektrowni wodnych gdzie słońce nie dochodzi a woda sączy się przy zaporze.

Nasza misja

NASZĄ MISJĄ JEST POŁĄCZENIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH TECHNOLOGII POMIAROWYCH 3D STOSOWANYCH W PRZEMYŚLE Z NASZYM WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM INŻYNIERSKIEM I PRZKUICIE TYCH CZYNNIKÓW W REALIZACJĘ NAJBARDZIEJ SKOMPLIKOWANYCH PROJEKTÓW!​